• Home>

שיטת האדבייזורי בורד

אם אתה מייסד חברת סטרטאפ או שאתה מתכנן להקים חברה כזו, אתה יודע שהאתגרים שעומדים בפניך אינם רק אתגרים טכנולוגיים.

אתה יודע שעתיד הרעיון הנפלא שלך תלוי לא רק ביכולות המו"פ שלך, אלא אף ביכולת שלך להתמודד בעולם הייטק העכשווי באמצעות בנייה נכונה של אסטרטגיית החברה, התשתית המשפטית של החברה, יכולות גיוס הכספים שלה, היכולת שלה להתמודד עם גופים גדולים, קהילת הקשרים של החברה בתחום שלך והיכולת לקבל החלטות נכונות לאורך הדרך.

אתה מכיר ושמעת על לא מעט סטרטאפים שקמו ונפלו מכיוון שלא הצליחו לשחק במגרש של הגדולים ולהתמודד על בסיס יומיומי עם גופים חזקים ומתוחכמים, כמו משקיעים, שותפים, בנקים ועוד.

אתה רוצה לתת לסטרטאפ שלך את הסיכוי הטוב ביותר וזה מתחיל כבר בהחלטות הראשונות שתקבל.

שמי עו"ד רונן מונוסביץ, אני חיי את עולם ההייטק הישראלי כבר שנים רבות והמטרה שלי היא לתת לכל יזם שמעוניין בכך את הסיכוי הטוב ביותר להצליח ובכך גם לתרום להמשך צמיחתו והצלחתו של ההייטק בארץ, אשר מהווה עבורי את העולם המרתק, המרגש, המסעיר והמתוחכם ביותר שיכול להיות.

כמי שמכיר מקרוב את המגרש של ה"גדולים", פיתחתי על בסיס ניסיוני האישי ועל בסיס ניסיונם של אינספור סטרטאפים איתם עבדתי לאורך השנים, שיטת עבודה ייחודית אשר תסייע לך בכל האתגרים שעומדים בפניך כחברת סטרטאפ, החל בבניית התשתית המשפטית, דרך החיבור לאנשי מפתח בעולם ההייטק הישראלי וההזדמנות להיוועץ בהם, עבור בניתוח אסטרטגי של דרכה של החברה וכלה בסיוע בגיוס כספים.

בבסיס שיטת העבודה הייחודית שלנו עומד ה-Advisory Board המורכב מאנשי מקצוע, מומחים, יזמים ומשקיעים מובילים בתעשיית ההייטק, אשר משתפים פעולה עם משרדנו באופן קבוע. בנוסף, חברי ה-Advisory Board יערכו פגישות מובנות עם חברות הסטרטאפ במשרדנו, לצורך דיונים באסטרטגיית החברות או הכנתן לגיוס (Investment Committee), לפי צרכיה של כל חברה.

בבסיס שיטת העבודה הייחודית שלנו עומד ה-Advisory Board המורכב מאנשי מקצוע, מומחים, יזמים ומשקיעים מובילים בתעשיית ההייטק, אשר משתפים פעולה עם משרדנו באופן קבוע. בנוסף, חברי ה-Advisory Board יערכו פגישות מובנות עם חברות הסטרטאפ במשרדנו, לצורך דיונים באסטרטגיית החברות או הכנתן לגיוס (Investment Committee), לפי צרכיה של כל חברה.

בדרך זו, אנו מנגישים לך באופן שיטתי את הניסיון והמומחיות של אנשי מפתח מהשורה הראשונה בעולם ההייטק, אשר זמינותם לכלל ציבור היזמים מוגבלת, ומאפשרים לך ליהנות מהניסיון של מי שכבר הצליחו. השיטה שלנו משלבת כמובן שירות משפטי ייחודי וייעודי לחברות הזנק ששמו להן כמטרה להצליח בשוק ההייטק העכשווי.

חברי ה-Advisory Board הינם:

יניב ברטלה – סמנכ"ל פיתוח עסקי, קונסומר פיסיקס. במסגרת תפקידו, אחראי יניב על שיתופי פעולה ומכירות אסטרטגיים והובלת הצוות המסחרי של קונסומר. בעבר סמנכ"ל פיתוח עסקי, גוג'י וסי.טי.ג'י.

שלמה גדות – מייסד ומנכ"ל, איניואיטיב; בעבר מייסד ומנכ"ל מודם-ארט, אשר נרגשה על ידי אל.אס.איי, ופרסלו, אשר נרכשה על ידי ברודקום.

נועם גילוץ – מייסד ושותף כללי מנהל, די אס שותפים אסטרטגיים

 סיגלית קילמובסקי – שותפה, גרוב וונצ'רס.

גבי לי – מייסד ויו"ר, סרגטה, בית תוכנה מוביל.

רונן מונוסביץ – שותף מייסד, מונוסביץ ושות', עורכי דין; יו"ר, וועדת ההייטק של לשכת עורכי הדין בישראל. רונן מוביל אינספור עסקאות מורכבות בהיקפים גדולים, לרבות האספקטים של המשא ומתן, ניסוח המסמכים ובדיקות הנאותות בהן, לסיום מוצלח. רונן נחשב למומחה מוביל בייצוג חברות הזנק, חברות טכנולוגיה, משקיעים ממגוון סוגים ושחקנים אחרים בתחום ההייטק, בהקשר של כל האספקטים של דיני החברות, משפט מסחרי, מימון חברות ומיזוגים ורכישות. בעבר שותף וראש מחלקת ההייטק, שביט בר-און גלאון ושות', עורכי דין, עו"ד בכיר, מיתר ליקוורניק גבע, עורכי דין, ומרצה באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטת דרבי.

צבי מונוסביץ – מייסד ומנכ"ל אפליטק, חברה העוסקת בציוד רפואי.

איר נגר – שותף הייטק בכיר, ארנסט & יאנג. יאיר מנוסה ביותר בהענקת שירותי ייעוץ וחשבונאות לחברות הזנק בכל השלבים, לרבות בענייניהן השוטפים ובמסגרת עסקאות האקסיט שלהן.

אייל ניב – שותף כללי מנהל, פיטנגו.

תדי נחמד – מייסד ומנכ"ל סיקפיטל, חברת לייעוץ עסקי לסטרטאפים.

מיכאל פצ'טניקוב – מייסד ושותף מנהל, שארפ אלפא קפיטל; בעבר מייסד, יו"ר וסמנכ"ל פיתוח, ויז'נמפ, אשר נרכשה על ידי רפאל וקבוצת אס.קיי, ומייסד וסמנכ"ל פיתוח עסקי, טלמפ, אשר נרכשה על ידי אינטל. מיכאל ייסד את טלמפ בגיל 17.

ירון וילן – יזם וותיק, אשר ייסד וניהל את ויז'נמפ ולבסוף מכר אותה בהצלחה. מאז ירון משקיע כאיינג'ל, משמש כמנטור לייזמים במאיץ A3I וכעת מייסד סטרטאפ חדש.

 אופיר שחף – סמנכ"ל פיתוח עסקי, איהלת' וונצ'רס, המתמחה בתחום הרפואה הדיגיטלית. בעבר סמנכ"ל פיתוח עסקי, כלל ביוטכנולוגיה ופורטליקס, ומנכ"ל, הדסית ביו.

צבי שכטר – מייסד ושותף מנהל, גיזה.

מאיר אורבך – עורך ההייטק ועיתונאי בכיר, כלכליסט.

יוסי יעקובי – מנהל וואטק, מרכז היזמות של מקורות, ויו"ר וואטק 2015, וועידת טכנולוגיות המים והסביבה הבינלאומית המובילה. ליוסי 18 שנות ניסיון בתעשיית המים. במסגרת תפקידו במקורות, הוא אחראי אף על היישום המחקרי וקידום הקניין הרוחני בה.

יורם זר – עו"ד מנוסה בתחום רישום הקניין הרוחני.