על המשרד

מונוסביץ ושות', עורכי דין, הינו משרד בוטיק בתחום דיני התאגידים והמשפט המסחרי, המתמחה במתן שירותים ופתרונות משפטיים מגוונים בתחומים אלה. שירותי המשרד כוללים, בין היתר, טיפול שוטף וכן טיפול במגוון עסקאות, מקומיות ובינלאומיות, לרבות מיזוגים ורכישות ועסקאות מימון תאגידי, בתחומיי ההייטק והקלינטק.

מונוסביץ ושות' נוסד על ידי עו"ד רונן מונוסביץ בשנת 2012. מאז מצוי המשרד במגמת צמיחה ומונה כיום 3 עורכי דין. צוות המשרד מגלם נסיון וידע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אשר נרכשו בין היתר בלמעלה מ-30 שנים של עשייה משפטית. המשרד אף דורג על ידי BDi, חברת הדירוג המרכזית בישראל, כמשרד מוביל בתחומי ההייטק וקרנות ההשקעה וכן כמשרד בוטיק מוביל. בנוסף, המשרד נבחר על ידי CorporateINTL, מגזין ופורטל היועצים לעסקים הבילאומי, כמשרד עורכי הדין של השנה בתחום ההייטק.

המשרד מקפיד על הענקת שירות מקצועי ומסור, ביעילות וברמת שירותיות גבוהה. המשרד שם לנגד עיניו לפעול מתוך קשב לצרכי הלקוח והבנה של עסקיו.

על לקוחות המשרד נמנות חברות רבות בתחום ההייטק והמסחר ובין היתר, חברת נייס; מקורות; EWave; קונגלומרט האוטומציה מורטק; חברת התדלוק האוטומטי רוזמן; תן ביס; קרן בי.די.בי; בית התוכנה סרגטה; וכן חברות הזנק במגוון תחומים.

עו"ד רונן מונוסביץ, השותף המייסד במשרד, מוביל אינספור עסקאות מורכבות בהיקפים גדולים, לרבות האספקטים של המשא ומתן, ניסוח המסמכים ובדיקות הנאותות בהן, לסיום מוצלח. רונן נחשב למומחה מוביל בייצוג חברות הזנק, חברות טכנולוגיה, משקיעים ממגוון סוגים ושחקנים אחרים בתחום ההייטק, בהקשר של כל האספקטים של דיני החברות, משפט מסחרי, מימון חברות ומיזוגים ורכישות; כמו כן, מכהן רונן כנשיא ויו"ר וועדת ההייטק של לשכת עורכי הדין בישראל.

עובר לייסוד המשרד, עבד עו"ד מונוסביץ במיתר ליקוורניק גבע ולשם ברנדוויין ושות', אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל, וכיהן כשותף וראש מחלקת ההייטק במשרד עורכי דין מוביל נוסף - שביט בר-און גלאון צין יגור ושות'. במסגרות אלה, הוביל רונן את הייצוג המשפטי של לקוחות כגון סיטי, אל אס איי, סנדיסק, מרקורי, נובוטון, כי"ל, קרן פגסוס, קרן מגמה, פולואפ, אומריקס וויז'נמפ, הן בענייניהן השוטפים והן בעסקאות הגדולות שלהן.

רונן רכש את השכלתו ותוארו כמוסמך בדיני חברות בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת ניו יורק, אשר נחשב לאחד מבתי הספר למשפטים המובילים בעולם, והוא בוגר במשפטים בהצטיינות מהפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב (פעמיים מצטיין דיקאן). כמו כן, לאורך שנים, שימש רונן כמרצה בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב ובבית הספר לעסקים של אוניברסיטת דרבי בישראל וכתב מספר רב של מאמרים מקצועיים אשר פורסמו במיטב כתבי העת והמגזינים ובעיתונות.

הבלוג של המשרד נבחר לאחרונה, על ידי האתר הידוע עורך דין ברשת, כאחד הבלוגים המשפטיים המובילים בישראל.